Dlaczego warto suplementować się Kolagenem?

Dlaczego warto suplementować się Kolagenem?

Suplementy diety to nie doraźne lekarstwa, lecz żywność funkcjonalna zawierająca kwintesencję tego, co najwartościowsze w poszczególnych produktach. Nie zastępują diety, lecz utracone wartości odżywcze pokarmów.

Im mniej urozmaicony jest nasz jadłospis, im więcej spożywanych produktów przetworzonych, im więcej nieregularnych posiłków, stresu i używek, tym bardziej wskazana jest suplementacja.

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment gdy suplementacja kolagenu i innych wartości odżywczych staje się niezbędna. To właśnie niedobory kolagenu w organizmie są przyczyną powstawania objawów starzenia się człowieka.

Niedostateczna ilość białka powoduje powstawanie zmarszczek, matowienie włosów i paznokci, pogorszenie stanu kości, osłabienie stawów i mięśni oraz wiele innych niepożądanych zmian. Nie oznacza to jednak, że jak najwcześniejsze stosowanie kolagenu pozwoli zapobiec starzeniu.

Niedobory kolagenu w organizmie pogłębiają się przez całe życie. Są wynikiem zaburzeń funkcjonowania fibroblastów, których zadaniem jest produkcja białek. Zaburzenia te są wywołane poprzez destrukcyjne działanie wolnych rodników, które niszczą białka.

Niedostateczna ilość kolagenu w organizmie pojawia się dopiero w trzeciej dekadzie życia, dlatego nie ma sensu wcześniejsze stosowanie kosmetyków odmładzających. Poniżej 25. roku bardziej przydatna może się okazać odpowiednia dieta zapewniająca prawidłowe odżywienie oraz zdrowy tryb życia, który uchroni przed przedwczesnym starzeniem się organizmu.

Dla wszystkich tych którzy weszli już w trzecią dekadę życia lub widzą na sobie niedobory kolagenu proponujemy 2 wyjątkowe produkty, które znakomicie się wchłaniają, dzięki czemu mogą działać niemalże natychmiast:

✔️ Suplement diety Nature's Sunshine Collagen 516g sprawdź

✔️ Suplement Nature's Sunshine Collagen+ 30 saszetek sprawdź 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl