Raypath® Nowy wymiar sprzątania Ekologicznego

Raypath® Nowy wymiar sprzątania Ekologicznego

System NanoSilver Technology swoje niezwykłe właściwości zawdzięcza unikalnej budowie czyścików.

 

 

Składają się one bowiem z mikrowłókien o grubości 20 mikrometrów, a strukturą przypominają ludzki włos. Oznacza to, że ich profil stanowi rowek, do którego wnikają zabrudzenia, koncentrują się i nie przenoszą się na czyszczony materiał. W trakcie prania brud bardzo łatwo jest wypłukiwany, a w efekcie włókna pozostają czyste. Na skutek użytkowania ich struktura zostaje naruszona, otwiera się, dzięki czemu zdolność absorbowania brudu wzrasta.

Nanocząsteczki srebra wprowadzone do włókien mają właściwości bakteriostatyczne. Są w stanie zniszczyć setki rodzajów chorobotwórczych wirusów, bakterii, grzybów i innych mikroorganizmów, w skutek oddziaływania na ich DNA. Skuteczność działania czyścików zaobserwowano nawet po kilkudziesięciu praniach.

10 Eko-kroków dlaczego warto wybrać Raypath International

1. Jesteśmy Zero Waste - nasze produkty czyszczące działają przy użyciu samej wody!

2. Od niemal 30 lat produkujemy ekologiczne czyściki, które przyczyniają się do zmniejszenia zużycia środków chemicznych w gospodarstwach domowych!

3. Propagujemy segregację odpadów, by nadać im nowe życie. Korzystając z naszego systemu recyklingu wymienisz stary czyścik na nowy za połowę ceny.

4. Nie testujemy na zwierzętach.

5. Wyeliminowaliśmy woreczki z tworzywa sztucznego, w które pakowane były nasze czyściki, a reklamówki zostały zastąpione torbami papierowymi.

6. Nasze suplementy diety zostały opracowane w oparciu o naturalne składniki.

7. Butelki naszych produktów z linii Nanosilver Power są tworzone z wykorzystaniem recyklingowanego plastiku. Pozwala nam to mniej obciążać środowisko naturalne.

8. Praktykujemy trwałą, energooszczędną produkcję w miejscach wytwarzania, których procedury zarządzania ekologią posiadają certyfikaty GMP.

9. Nasze płyny do prania nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych, tj. fosforanów, boranów, NTA, formaldehydu, EDTA, związków chlorowo-organicznych czy PCW.

10. Dzięki użyciu naturalnych składników o wysokiej biodegradowalności, środki z linii Nanosilver Power są bezpieczne dla środowiska.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl